Vitberg – jak to się zaczęło?

Vitberg – jak to się zaczęło?

Vitberg. Zdobądź więcej wiadomości o tej marce

Zobacz jak wygląda wytwarzanie zestawu RAM Vitberg+ w Nowym Sączu. Firma Vitberg, która od ponad 20 lat para się wyrobem aparatów do wibroterapii, zaprasza do swojej fabryki na profilu YouTube.

Wiele lat doświadczeń w jednym zestawie firmy Vitberg

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ to urządzenie do wibroterapii oscylacyjno-cykloidalnej, które za zadanie poprawę jakości życia osób cierpiących na rozmaite schorzenia. Pełny aparat składa się z sześciu części stymulujących i dwóch nieaktywnych, co umożliwia poddanie całego ciała wibroterapii. Dzięki podziałowi urządzenia na odrębne moduły można dowolnie dokładać do modułu bazowego potrzebne nam elementy masujące tak, żeby dostosować zestaw do potrzeb danego pacjenta.

Vitberg – wysoka jakość i troska o szczegóły

Do produkcji aparatów marki Vitberg wykorzystywane są tylko elementy certyfikowane, w większości pozyskiwane od polskich dostawców. Poszycie wykonane jest z łatwej do odkażenia ekologicznej skóry. Do produkcji Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+ wykorzystuje się innowacyjne maszyny wysokiej jakości. Każdy moduł, a także jego elementy elektroniczne sterowania, składany jest ręcznie, a potem indywidualnie testowany przed dopuszczeniem do sprzedaży.

Nasz adres:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]