Urządzenia Vitberg do wibroterapii – test i recenzja portalu Napieraj.pl

Urządzenia Vitberg do wibroterapii – test i recenzja portalu Napieraj.pl

Na http://bit.ly/2EJeNg1 znajdziesz więcej informacji o marce Vitberg

Co o terapii wibracjami sądzą sportowcy? Czy rekomendują stosowanie Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+? Jakie oddziaływanie na ciało mają wibracje?

Aparaty marki Vitberg – opinie osób czynnie uprawiających sport

W rehabilitacji w sporcie od kilkunastulat stosuje się wibracje o niewielkiej częstotliwości. Terapia wibracjami może wpłynąć pozytywnie na podniesienie poboru tlenu, jak również utlenienie mięśni i krwi. Masaż wibracyjny rozluźnia mięśnie, wspomaga ich regenerację po intensywnym treningu. Nawet jeżeli zajmujemy się sportem wyłącznie dla przyjemności, również możemy skorzystać z dobrodziejstwa wibroterapii. Dzięki marce Vitberg łatwo można poddać się takiemu zabiegowi w swoim domu. Wytwarzane nad Wisłą urządzenie RAM Vitberg+ jest nieskomplikowane w obsłudze: sterowane jest pilotem, którym bez problemu wskażemy interesujący nas program (w wersji bazowej jest to tryb Nogi, Kręgosłup lub Relaks) oraz intensywność wibracji.

Zestaw firmy Vitberg zbiera wiele pozytywnych recenzji zarówno od sportowców wyczynowych, rehabilitantów oraz lekarzy, jak i prywatnych użytkowników. Zwracają oni uwagę, że moduły wibrujące pozwalają rozluźnić i odprężyć organizm, co daje wrażenie jak po intensywnym masażu fizjoterapeuty.

Nasz adres:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]