Urządzenia Vitberg do wibroterapii – recenzja autora bloga „Testy outdoorowe”

Urządzenia Vitberg do wibroterapii – recenzja autora bloga „Testy outdoorowe”

Poszukujesz informacji o marce Vitberg? Dobrze trafiłeś!

Wibroterapia, czyli oddziaływanie na organizm człowieka drganiami o różnej częstotliwości, może wyraźnie poprawić komfort życia pacjentów cierpiących z powodu bólu nóg, szyi czy kręgosłupa. Moduły masujące rodzimej marki Vitberg zostały opracowane z myślą zarówno o pacjentach poradni rehabilitacyjnych oraz klinik, jak i o prywatnych użytkownikach.

Aparaty Vitberg – sposób działania i konstrukcja

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ to wysokiej jakości zestaw, który złożony jest z modułu bazowego (niezbędnego do pracy całości zestawu), 5 modułów stymulujących i 2 nieaktywnych, służących do ułożenia ciała w komfortowej pozycji w trakcie zabiegu. Bazowy moduł pozwoli na skuteczny masaż kręgosłupa i nóg, ale również będzie służył do relaksacji i walki z symptomami stresu.

Zestaw wykonane jest z najwyższą dbałością o szczegóły. Użyte komponenty i materiały w większości są produkowane nad Wisłą. Podłączenie i uruchomienie kolejnych modułów jest bardzo proste. Dzięki funkcjonalnemu pilotowi możemy dobrać odpowiedni poziom natężenia wibracji. Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ przyda się zarówno sportowcom, jak i osobom starszym.

Nasz adres:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]