Portal „Kto Cię wyleczy” o zestawie RAM Vitberg+ – opinie i test

Portal „Kto Cię wyleczy” o zestawie RAM Vitberg+ – opinie i test

Uzyskaj więcej informacji o Vitberg opinie

Czy wibroterapia może pomóc ludziom cierpią na ból kręgosłupa będącym skutkiem pracy przed komputerem? Poznaj opinię dziennikarki serwisu „Kto Cię wyleczy” o aparacie do wibroterapii firmy Vitberg.

Urządzenie RAM Vitberg+ – konkurencja dla leków przeciwbólowych?

Kiedy pracujemy przed monitorem często odczuwamy zesztywnienie ramion i szyi, uczucie ciężkości w nogach czy bóle dolnego odcinka kręgosłupa. Jest to wynikiem braku odpowiedniej ilości ruchu, gdyż niedostatek czasu bywa często przeszkodą do uprawiania sportu lub cyklicznych wizyt u masażysty. Dzięki Rehabilitacyjnemu Aparatowi Masującemu Vitberg+ można jednak skutecznie rozmasować te elementy ciała, w których ból staje się uciążliwy. Elementy urządzenia do wibroterapii firmy Vitberg – zależnie od naszej potrzeby – wprawią w drgania szyję, plecy, biodra, kolana lub nogi. Wibroterapia nie tylko pomaga zniwelować ból, ale także relaksuje, co przekłada się na spokojniejszy sen i zmniejszenie poziomu stresu. Ponadto, Vitberg opracował moduł Metabolizm pomagający w odchudzaniu.

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ jest zbudowany z modułu bazowego i 5 opcjonalnych modułów aktywnych. Modułowość jest ważną zaletą urządzeń marki Vitberg: można kupić kompletny zestaw wszystkich mat masujących albo dobrać tylko te, które będą nam niezbędne do walki z bólem.

Nasz adres:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]