Polski psycholog w UK – nie szukaj daleko

Polski psycholog w UK – nie szukaj daleko

Jeśli szukasz profesjonalnej porady polskiego psychologa UK, zajrzyj na psychoterapia-uk.pl

Po przystąpieniu Polski do Wspólnoty Europejskiej i otwarciu obcych rynków zatrudnienia na naszych obywateli, Polacy chętnie zaczęli wyjeżdżać do Wielkiej Brytanii. Obecnie z uwagi na Brexit zjawisko emigracji praktycznie rzecz biorąc zanikło, lecz ciągle nie brakuje osób skorych do zatrudnienia się czy rozpoczęcia nauki właśnie na Wyspach. Często jednak wyjazd do Wielkiej Brytanii tworzy wiele utrapień, z którymi ciężko jest się uporać samodzielnie niezwykle.

Polski psycholog w UK – z jakiego rodzaju utrapieniami się upora?

Przebywanie w Wielkiej Brytanii oraz wynikająca z tego rozłąka z rodziną, a także zatrudnienie na terenie obcego państwa, mogą rodzić mnóstwo problemów, którym bardzo trudno jest sprostać. Rozstanie z bliskimi często wywołuje ogromny stres. Ponadto w wielu przypadkach pojawiają się również kłopoty z integracją ze współpracownikami lub w ogóle ze znalezieniem etatu. Brak opanowania języka, który do tej pory jest dość często spotykany, sprawia, że w krótkim czasie dochodzi do odcięcia się od kolegów z pracy. A od tego już tylko niewielki krok do poważnych wahań nastroju lub zwiększenia liczby odruchów o charakterze agresywnym. Odruchy tego typu naprawdę ciężko jest poskromić bez wsparcia psychologicznego. Z tego powodu nie trzeba obawiać się sięgania po pomoc specjalisty. Wizyta u psychologa okazuje się być najlepszym rozwiązaniem.

Polskojęzyczny psycholog w UK – jak wygląda przebieg rozmowy?

Każda rozmowa z psychologiem przeprowadzana jest w komfortowej atmosferze oraz dyskretnej. Nie trzeba bać się, że informacje przekazane w czasie rozmowy zostaną powierzone dalej. Psychologa obowiązuje wszak zachowanie tajemnicy zawodowej, a zwolnić z niej może tylko sąd. Przed psychologiem nie trzeba ukrywać swoich kłopotów oraz niedoskonałości – jego zadaniem jest pomoc w ich przezwyciężeniu. Psycholog uczy, w jaki sposób radzić sobie ze stresem, jak również pokazuje jak rozpoznawać sytuacje konfliktowe. Polski psycholog w UK to doskonały wybór. Sesja odbywa się po polsku, co sprawia, że przebiega sprawniej oraz swobodnie. Osoba, która zgłasza się z kłopotami nie musi wszak obawiać się tego, czy zostanie zrozumiana i czy sama prawidłowo pojmie to, co radzi jej psycholog.

Nasz adres:
Prywatny Gabinet Psychoterapii Systemowej
101 Lockhurst Lane (budynek Citybase)
CV6 5SF Coventry

Mob.: 074 694 36 339