Od pomysłu po produkt – historia urządzeń do wibroterapii Vitberg

Od pomysłu po produkt – historia urządzeń do wibroterapii Vitberg

Wszystko, czego należy dowiedzieć się o marce Vitberg, znajdziesz na https://innpoland.pl/144425,startup-z-20-letnim-stazem-firma-z-nowego-sacza-sprzedala-milion-urzadzen

Zapoznaj się z wywiadem portalu „INN:Poland” z właścicielem firmy Vitberg, która specjalizuje się w wytwarzaniu Rehabilitacyjnych Aparatów Masujących Vitberg+. Serwis przybliżył historię firmy, która zainteresowała się zagadnieniem terapii wibracjami ćwierć lat temu i od tego czasu z pozytywnym skutkiem rozwija swoje produkty.

Aparaty firmy Vitberg – opinie użytkowników są najważniejsze

Terapia wibracjami obecna jest w medycynie co najmniej od 100 lat, jednak wytężone badania nad tą metodą profilaktyki trwają niespełna od 4 dekad. Wibroterapia może być alternatywą dla leków przeciwbólowych, które pomagają szybciej, jednak mają doraźne działania i są ingerują w balans chemiczny organizmu człowieka. Firma Vitberg wyprodukowała już ponad 250 tysięcy aparatów, które spotkały się z pozytywną oceną klientów. Moduły RAM Vitberg+ można wykorzystać do regeneracji mięśni sportowców, są jednak także przeznaczone do użytkowania w domu.

Vitberg prowadzi pięćdziesiąt dwie placówki na terenie Polski, gdzie możliwe jest przetestowanie urządzenia i przekonanie się o jego działaniu. Co czwarty odwiedzający Poradnię Vitberg wyraża chęć zakupy takiego aparatu na własność. Z myślą o nich marka Vitberg wciąż pracuje nad ulepszeniem swoich urządzeń.

Nasz adres:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]