Jak terapia wibracjami wpływa na zdrowie? O produktach marki Vitberg

Jak terapia wibracjami wpływa na zdrowie? O produktach marki Vitberg

Vitberg. Dowiedz się więcej na portal.abczdrowie.pl

Czym jest wibroterapia i jak wpływa na poprawę zdrowia człowieka? Czy wspomaga leczenie niektórych dolegliwości? Czy jest możliwość zakupu zestawy do terapii wibracjami dla prywatnego użytku? Odpowiedzi znajdziesz na portalu „ABC Zdrowie”.

Wibroterapia to terapia lecznicza i profilaktyczna, która polega na stymulacji pracy mięśni poprzez skierowanie przez odpowiedni przyrząd bodźca mechanicznego. Terapii wibracjami można poddać całe ciało bądź skupić się na jednej jego części. Wykorzystanie wibroterapii zalecają lekarze medycyny sportowej, fizjoterapeuci i rehabilitanci.

Terapia wibracjami pomaga podnieść sprawność organizmu na wiele sposobów: wspomaga leczenie dolegliwości urologicznych, poprawia perystaltykę jelit, usprawnia krążenie limfatyczne, a nawet może spowodować nasilenie procesów metabolicznych i w efekcie wspomóc proces odchudzania. Drgania przyrządów do terapii wibracyjnej poprawiają krążenie w nogach, ułatwiają odprężenie pacjenta, uspokajają i łagodzą stres, a także wspomagają przepływ limfy i krwi, co wykorzystuje się w zapobieganiu objawów miażdżycy oraz zawału serca.

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ – urządzenie do wibroterapii polskiej produkcji

Zainteresowanie wibroterapią rośnie z roku na rok, jednakże pacjenci pragną używać urządzeń do wibroterapii także prywatnie, w zaciszu swojego domu. Do takich osób kierowana jest oferta polskiej firmy Vitberg, produkującej Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+. Zainteresowanym wibroterapią firma Vitberg oferuje możliwość testowania swoich urządzeń w poradniach, działających na terenie Polski.

Nasz adres:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]