Ekonomiczna i skuteczna ochronna maseczka wielokrotnego użytku Mini Shield

Ekonomiczna i skuteczna ochronna maseczka wielokrotnego użytku Mini Shield

Chcesz zamówić maskę ochronną? Wejdź na vitberg.com/firma/sklep/maseczki-ochronne/vitberg-mini-shield

COVID-19, który rozprzestrzenił się na cały świat, nieodwołalnie zmieniła nasze kontakty z innymi ludźmi oraz życie. Reguły dystansu społecznego nakładają konieczność używania określonych środków, których rolą jest ochraniać nas przed realnym zagrożeniem złapania tego niebezpiecznego wirusa. Idąc do apteki bądź biura, gdzie zwykle przebywamy w większej gromadzie ludzi, musimy zawsze nosić na nosie oraz ustach ochronną maseczkę. Co jednakże zrobić, jeżeli ciężko nam się oddycha w popularnej maseczce z materiału?

Maseczka wielorazowa w formie mini przyłbicy

Ci, którzy uważają materiałowe maski ochronne za nieporęczne i mają kłopoty ze swobodnym oddychaniem podczas ich noszenia, mogą sprawić sobie ochronną mini przyłbicę. Takim środkiem ochrony indywidualnej jest właśnie maseczka wielorazowego użytku Mini Shield firmy Vitberg. Chroni ona użytkownika przed stycznością z wirusem podobnie jak maseczka chirurgiczna, czyli zakrywa usta oraz nos, ale jednocześnie zapewnia swobodę oddychania. Jej podstawowymi plusami są komfort, solidność i niewielka waga, nie wykraczająca poza 10g. Ta ochronna przyłbica wytworzona jest z materiałów, za sprawą których może być używana wiele razy. Jej przezroczystą przysłonę po każdym użyciu można oczyścić, a samą całość można także czyścić ręcznie (aż do trzydziestu razy) przy pomocy dostępnych detergentów.

Przyłbica ochronna – dla osób pracujących oraz sportowców

Taką maseczkę wielorazową rekomenduje się używać każdemu, komu zależy na bezpieczeństwie, jak również wygodzie. Osoby cierpiące na astmę, mające powyżej 60 roku życia oraz regularnie uprawiające sport docenią swobodę jaką przynosi taka lekka maseczka wielokrotnego użytku. Jest ona też zalecana wszystkim, którzy mają obowiązek nosić maseczki ochronne podczas wykonywania obowiązków służbowych. Vitberg Mini Shield nie ogranicza ruchów szyi, nie przeszkadza w noszeniu okularów, a jej używanie przez wiele godzin nie powoduje uczucia dyskomfortu. Nie blokuje ona funkcji rozpoznawania twarzy na urządzeniach mobilnych, co na pewno uznają za atut ludzie młodzi.

Nasz adres:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]