„ABC Zdrowie” testuje urządzenia do wibroterapii firmy Vitberg

„ABC Zdrowie” testuje urządzenia do wibroterapii firmy Vitberg

Co powinno się wiedzieć o Vitberg opinie?

Zapoznaj się z wynikami testu redakcyjnego zestawu do wibroterapii firmy Vitberg, którego podjęła się dziennikarka portalu „ABC Zdrowie”.

Vitberg – opinie redaktorki serwisu „ABC Zdrowie”

Sprawdzono funkcjonowanie kompletnego zestawu RAM Vitberg+, który składa się z sześciu modułów aktywnych oraz elementów dodatkowych czyniących eksploatację przyrządu znacznie wygodniejszą. W urządzeniu można regulować częstotliwość wibracji – dostępne są cztery zakresy, z czego ostatni służy do wibracyjnego treningu sportowego. Za pomocą modułu bazowego można wykonać zabiegi na stopach, odcinku lędźwiowym kręgosłupa i łydkach. Jeśli zechcemy rozszerzyć funkcjonalność przyrządu i dopasować go do własnych preferencji, konieczne będzie dokupienie modułu: Nogi, Kolana, Biodra, Metabolizm lub Szyja. Z pomocą tych elementów można efektywnie przeciwdziałać migrenom, zapobiegać bólom łydek i kolan, uśmierzać bóle szyjnego odcinka kręgosłupa, łagodzić drętwienie karku, a nawet wspomagać proces odchudzania.

Zabiegi rehabilitacyjne z zestawem RAM Vitberg+ trwają trzydzieści minut i można je wykonywać w profesjonalnych gabinetach oraz domach opieki, jednak pozwalają również na używanie ich we własnym mieszkaniu.

Nasz adres:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]