Zalety zakupów w stacjonarnym sklepie jubilerskim

Zalety zakupów w stacjonarnym sklepie jubilerskim

Kliknij tutaj, aby skorzystać ze wsparcia jubilera Kraków.

Wraz z zwiększeniem dostępu internetu oraz rozwojem rynku, zmieniliśmy także nasze zwyczaje związane z dokonywaniem zakupów. Dziś entuzjastycznie korzystamy z opcji zamawiania przez internet. I choć w sieci odnajdziemy praktycznie wszystko, wciąż wiele rzeczy należy nabywać w sklepach stacjonarnych. Jeden z nich stanowi biżuteria.

Sklep jubilerski – tu otrzymasz pomoc rzeczoznawcy

Zakup platynowego pierścionka, broszki bądź łańcuszka łączy się z wyższym wydatkiem niż te, do których przywykliśmy w trakcie zwykłych zakupów. Dlatego, by być pewnym, iż biżuteria zaspokoi wszystkie nasze oczekiwania, najlepiej przyjrzeć się jej osobiście u jubilera. Jest kilka przesłanek, które uzasadniają takie postępowanie. W czasie zakupów w sklepie jubilerskim, przede wszystkim jeśli zamierzamy kupić obrączki czy też pierścionek, możemy przymierzyć biżuterię i sprawdzić jak faktycznie będzie ona wyglądać na palcu. Jeżeli zaś znajdziemy design pierścionka trafiający w nasz gust, ale okaże się on zbyt ciasny lub za luźny, jubiler na nasze życzenie dostosuje go do właściwego obwodu ewentualnie wykona nowy. Innym plusem zakupów bezpośrednio w sklepie jubilerskim jest możliwość uzyskania rzetelnej wskazówki jubilera. Pokażeon, które kamienie szlachetne będą odpowiednie do naszej karnacji, pomoże nam dopasować odpowiedni kruszec, pokaże popularne nurty we wzornictwie, a klientom poszukującym biżuterii na prezent doradzi, co teraz wręcza się z okazji urodzin, komunii czy ślubu.

Sklep jubilerski – renowacja zepsutej biżuterii oraz jej grawerowanie

Sklepy jubilerskie nie tylko sprzedają swoje dzieła złotnicze, ale również pełnią inne usługi. Reperacja zniszczonej biżuterii jest kluczową z nich. Jeśli odpadł nam kamień z kolczyka lub zerwał się naszyjnik, jubiler ekspresowo i umiejętnie naprawi go w swoim warsztacie. Gdy dostaniemy w spadku biżuterię po kimś, kto miał inny rozmiar palca, jubiler poprawi obwód takiego pierścionka. Na naszą prośbę jubiler wygraweruje również na wisiorku czy pierścionku gratulacje, podziękowania, datę czy też inny istotny dla nas tekst. Z kolei jeśli chcemy podarować komuś unikatowy prezent, albo mamy swój pomysł na sygnet bądź zawieszkę, możemy polecić jubilerowi wykonanie biżuterii zgodnie z naszym szkicem. A jeżeli w szkatułce posiadamy niepotrzebną czy też niekompletną biżuterię, z którą nie wiemy co zrobić, zabierzmy ją do sklepu jubilerskiego, gdzie działa skup metali szlachetnych.

Nasz adres:
Alians - sklep jubilerski
ul. Kalwaryjska 32
30-504 Kraków

Tel.: +48 12-296-32-80
E-mail: [email protected]