Zalety kolczyków na sztyftach

Zalety kolczyków na sztyftach

Więcej o kolczyki sztyfty

Na to, jak będą wyglądały klipsy, wpływa zarówno wykorzystany do ich zrobienia metal, projekt i szlachetne minerały, ale także rodzaj zapięcia. Na rynku dostępne są różne rodzaje zapięć – na przykład wiszące bigle oraz małe sztyfty. Te ostatnie to najlepszy wybór dla wszystkich kobiet, które lubią prostotę i komfort, bo niewielkie kolczyki na sztyftach nie haczą o odzież i są bezpieczne dla ucha. Bardzo ważna okazuje się również różnorodność wzorów kolczyków na sztyftach – są wśród nich modele na wyjątkowe imprezy i te, które śmiało możemy nosić na spotkania ze znajomymi.

Kolczyki na sztyftach do odświętnych kreacji

Kolczyki na sztyftach okazują się nierzadko naprawdę eleganckie, a przy tym nie rażą zbytkiem. Najlepszym pomysłem okażą się z pewnością wyprodukowane ze srebra kolczyki zdobione niewielkimi, ozdobnymi kamieniami – turkusem czy kryształem. Najlepiej pasować będą do skromnych, ale stylowych kreacji – ich wkomponowanie upraszczają niewielkie gabaryty i nieskomplikowany wzór.

Tańsze kolczyki na sztyftach

Z podobnych względów kolczyki na sztyftach możemy zakładać także do zwykłych strojów. Do biura warto założyć zwłaszcza kolczyki na sztyftach zdobione syntetycznymi kamieniami – wyglądają prawie tak korzystnie, co naturalne, ale ich ewentualne zapodzianie nie okaże się tak bolesne. Sztuczne kamienie, które szczególnie łatwo łączą się ze sztyftami, to cyrkonie. Niekiedy też dobrze wybrać kolczyki na sztyftach z wykonaną z tworzywa sztucznego żartobliwą ozdobą.

Nasz adres:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]