Wyjątkowa biżuteria z koralem

Wyjątkowa biżuteria z koralem

Chcesz zamówić biżuterię z koralem? Wejdź na https://www.bizutik.pl/bizuteria-z-koralem.

Biżuteria z koralem jest nie tylko niezwykle elegancka, ale posiada również właściwości ochronne. Nazwa koral pochodzi od słowa “gord” oznaczającego amulet. Kamień korala, nazywany drzewem oceanów, uznawany jest za znak siły i bogactwa. Wielu ludzi sądzi, iż biżuteria z koralem chroni przed złą energią i działa wyciszająco na wzbudzone emocje. Koral poświęcano bogini piękna, chcąc wzbudzać wzajemne uczucie miłości. Dzieci natomiast, miał chronić przed złymi duchami i truciznami.

Biżuteria z koralem – elegancki dodatek

Zwykło się mawiać, że uśmiech kobiety jest jej najpiękniejszą biżuterią. Nie ulega jednak wątpliwości, że szykowna, odpowiednio dobrana biżuteria doskonale sprawdza się jako uzupełnienie stroju wszystkich kobiet. Biżuteria z koralem jest niezwykle drobna i delikatna, w związku z czym świetnie pasuje do casualowych kreacji, jak i również na specjalne okazje. Koral występuje kolorach: łososiowym, czarnym oraz niebieskim.

Działanie lecznicze biżuterii z koralem

Korzystnego działania biżuterii z koralem dopatruje się również w sferze medycznej. Kamień korala rozgrzewa i ożywia organizm, pozytywnie oddziałując na układ krwionośny. Barwa koralu blednie, kiedy organizm jest niedożywiony i cierpi na niedokrwistość. Biżuteria z koralem szczególnie polecana jest osobom młodym. Reguluje cykl menstruacyjny i pozytywnie wpływa na polepszenie płodności. Osoby będące pod dużą presją i szybko wpadające w złość, mogą zdać się na jego działanie redukujące. Uznaje się, iż nosząc biżuterię z koralem, można liczyć na spokojne życie , bez leków.

Nasz adres:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]