Wisiorki ze srebra

Wisiorki ze srebra

Dowiedz się więcej o srebrnym wisiorku.

Moc wisiorków

Noszenie oryginalnej biżuterii ceni sobie chyba każda z kobiet. Niezależnie jaka to okazja przyjemnie jest mieć zwracający uwagę element biżuterii. Najlepiej oczywiście by było to coś innego za każdym razem. Niestety tylko nieliczne z kobiet mogą zafundować sobie komfort posiadania takiej ilości biżuterii. Tym lepszym rozwiązaniem jest kupowanie wisiorków. Wisiorki to niedrogi sposób by za każdym razem zaprezentować coś nieco innego.

Łańcuszki do wisiorków

W zależności od długości łańcuszka wisiorek może leżeć przy samej szyi, albo nisko na dekolcie. Może to całkowicie odmienić wygląd całości ozdoby.

Uwagę warto zwrócić również na grubość kupowanego łańcuszka i tworzywo, z jakiego został wykonany. Do wyboru mamy łańcuszek srebrny, albo też złoty, zrobiony z platyny, posrebrzany, albo z białego złota.

Jaki wisiorek można kupić?

Dodatkowej unikalności biżuterii może dodać wymyślny kształt samego wisiorka. Może on przybrać formę klasyczną (owalu, łzy, rąbu etc), albo też stworzone na podobieństwo zwierząt, przypominające rzeczy użytku codziennego, a nawet z postaciami z bajek.

Duży wybór jest także jeśli rozmawiamy o tworzywie wykonania wisiorków. Wyboru możemy dokonać spośród wisiorków ze słota, ze srebra, posrebrzanych, z tworzywa sztucznego, albo z dodatkiem różnych kamieni szlachetnych.

Nasz adres:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]