Szlachetna biżuteria – srebrne kolczyki

Szlachetna biżuteria – srebrne kolczyki

Jeśli chcesz zamówić srebrne kolczyki, koniecznie wejdź na https://srebrnekolczyki.pl

Jednymi z najczęściej kupowanych przez panie akcesoriów są niewątpliwie srebrne kolczyki. Sprawdzają się na każdą okazję – bardzo huczną i w luźniejszym klimacie. Zobaczmy co sprawia, że są tak rozchwytywane oraz gdzie możemy je dostać.

Srebrne kolczyki – które kupić

Srebrne kolczyki można znaleźć w rozlicznych kształtach. Najpopularniejsze są urocze sztyfty, które pasują na co dzień i od święta, są skromne, jak również stylowe. Równie często wybierane są długie dodatki, które cudownie wydłużają szyję. Mogą być wysadzane drogocennymi klejnotami albo całkowicie gładkie. Elementy wykonane ze srebra nie podrażniają skóry, co zazwyczaj ma miejsce w przypadku biżuterii z tworzyw sztucznych. Wybierając kolczyki sprawdźmy numer próby oraz technologię ich wykonania – najbardziej gustowne uzyskano techniką oksydowania.

Zadbaj o swoje srebrne kolczyki

Żeby srebrne kolczyki długo wyglądały doskonale, trzeba umiejętnie je oczyszczać i systematycznie usuwać śniedź. Należy przecierać je regularnie miękką szmatką wykonaną z miłego w dotyku materiału, stosować profesjonalne preparaty zapobiegające pojawianiu się śniedzi, a nieużywane kolczyki chować w szczelnych woreczkach. Nie polecamy natomiast babcinych metod pielęgnacji, typu szczoteczka do zębów czy sól. Takie substancje mocno rysują elastyczną powłokę metalu szlachetnego.

Gdzie nabyć srebrne kolczyki?

Ogromny wybór ozdób znajdziemy bez wątpienia w e-sklepach, które oferują szybką dostawę i atrakcyjne promocje. Ponadto zakupy w internecie to niezwykła wygoda, którą zapewne docenią przede wszystkim zabiegane Polki.