Kryształowe kolczyki z cyrkoniami

Kryształowe kolczyki z cyrkoniami

Jeśli potrzebujesz kolczyków z cyrkoniami, koniecznie odwiedź tę stronę

Stylowym podarunkiem dla wytwornej Polki są kolczyki z cyrkoniami. Tego typu świecidełka doskonale współgrają z pierścionkami wykonanymi ze srebra. Zobaczmy zatem, jak dobierać biżuterię z cyrkoniami.

Kolczyki z cyrkoniami – lepsze kolorowe czy przezroczyste?

Cyrkonie to sztuczne imitacje naturalnych klejnotów, mające wspaniałe właściwości estetyczne. Migoczą w słońcu szlachetnym blaskiem, są odpowiednio wyszlifowane oraz bezbarwne. Mogą doskonale imitować naturalne diamenty, sprawdzają się więc jako detal biżuteryjny. Istnieją też wielobarwne odmiany cyrkonii – dzięki dodaniu stosownych domieszek można otrzymać następujące kolory: błękitny, pomarańczowy, zielony, brunatny. Najchętniej wybierane są kolczyki z cyrkoniami, ponieważ pasują na każdą okazję – jako podarunek z okazji imienin lub na Gwiazdkę.

W jakich sklepach nabędziemy kolczyki z cyrkoniami

W przemyśle zdobniczym często stosuje się cyrkonie, zwłaszcza razem ze srebrem. Te piękne kamienie są mocne i wytrzymałe na czynniki mechaniczne, dlatego znakomicie pasują do srebrnych obrączek, kolii oraz łańcuszków. W jakich sklepach dostaniemy dodatki z cyrkoniami? Szeroki wybór oferują sklepy on-line, gdzie możemy nabyć niezwykłej urody kolczyki z cyrkoniami i ozdoby w różnych odmianach i atrakcyjnych cenach. Wystarczy parę kliknięć i możemy mieć wymarzoną i piękną biżuterię. Klientki często zamawiają minimalistyczne kolczyki, ale także te różnorodnie dekorowane.