Kolczyki z cyrkoniami

Kolczyki z cyrkoniami

Zobacz, gdzie nabyć kolczyki z cyrkoniami

Nie ma kobiety, która nie chciałaby wyglądać zjawiskowo. Efekt ten można osiągnąć dzięki doborowi odpowiednich dodatków. Dobrym przykładem są kolczyki z cyrkoniami, które nadają szyku, a w dodatku pasują do każdej stylizacji. Dużą popularność zyskały dzięki swojej różnorodności. Kolczyki z cyrkoniami świetnie imitują te z szafirami. W sklepach dostępne są kryształy o różnych kolorach. Chcąc podkreślić piękny odcień skóry warto wybrać kolczyki z cyrkoniami.

Jakie są dostępne kolczyki z cyrkoniami?

Kolczyki z cyrkoniami stały się ostatnio bardzo popularne. Poszczególne modele różnią się jednak kolorem, kształtem, a także rodzajem zapięcia. Na podstawie tego wyznacznika można wydzielić takie oto kolczyki z cyrkoniami:

  • sztyfty – do ich zalet można zaliczyć fakt, że trudno je zerwać z ucha, ale związane jest to małej z małą częścią ozdobną. Łatwo jest natomiast zgubić. Kolczyki z cyrkoniami tego rodzaju mogą być noszone przez małe dziewczynki.
  • klips – dla tych, którzy nie przekłuli sobie uszu rozwiązaniem są zapięcia kolczyków z cyrkoniami typu klips. Elementem trzymającym ozdobę na uchu jest sprężynujący drut, który dociska zapięcie z obu stron ucha.

Nasz adres:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]