Kolczyki z bursztynem – dobre strony

Kolczyki z bursztynem – dobre strony

Zamów kolczyki z bursztynem

Bursztyn to jeden z najczęściej stosowanych przez jubilerów materiałów. Mimo biegu czasu, wciąż jest chętnie kupowany przez klientów szukających uniwersalnych ozdób. Dobrze też napisać o jego cenach – mimo że kiedyś był bardzo cenny, dziś na pierścionki oraz kolczyki z bursztynem może pozwolić sobie każdy z nas. Ze względu na popularność takiej biżuterii powinniśmy powiedzieć kilka słów o tym, jak troszczyć się o ten kamień, by posłużył jak najdłużej i na temat tego, gdzie powinniśmy kupić kolczyki z bursztynem.

Jak dbać o kolczyki z bursztynem?

Bursztyn to stosunkowo miękki kamień i łatwo go uszkodzić. Z tego względu kolczyki z bursztynem należy wycierać miękką ścierką – najlepiej irchą. Pod żadnym pozorem nie używajmy też detergentów – mogą one uszkodzić bursztyn. Znacznie lepiej sprawdzi się zwykła woda, przy poważnych plamach z odrobiną mydła. Istotne okazuje się również to, jak przechowujemy naszyjniki czy kolczyki z bursztynem. Unikajmy twardych pudełek, zastępując je pojemnikami wyścielanymi od wewnątrz miękką tkaniną.

Sklepy internetowe z kolczykami z bursztynem

Do niedawna jedynym rozwiązaniem dla zamierzających nabyć pierścionki z bursztynem okazywała się wizyta u jubilera. Obecnie można zrobić to o wiele wygodniej niż przed laty – po prostu logując się do internetu. Na e-zakupy warto postawić także z innego względu – są bowiem dużo bardziej intuicyjne. W sieci możemy również przejrzeć katalogi rozmaitych sklepów i wybrać te kolczyki z bursztynem, jakie najbardziej przypadną nam do gustu.

Nasz adres:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]