Jak dopasować wiszące kolczyki?

Jak dopasować wiszące kolczyki?

Szukasz wiszących kolczyków? Sprawdź https://www.bizutik.pl/kolczyki/wiszace

Kolczyki to jeden z najpopularniejszych typów biżuterii. Zakładają je nie tylko panie – od kilkunastu lat cieszą się również rosnącym popytem wśród panów, szczególnie tych ceniących sobie niekonwencjonalny styl. Nie sposób jakkolwiek kwestionować, iż kategoryczna większość wzorów projektowana jest z myślą o paniach. Niezwykle porywające są szczególnie wiszące kolczyki. Są one bardziej wyraziste, a tym samym w większym stopniu wywierają wpływ na to, jak inni odbierają konkretną kreację. To z tego powodu są niesłychanie popularne pośród kobiet w różnym wieku i ubierających się w różnych stylach. Znaczne zróżnicowanie wiszących kolczyków umożliwia dopasowanie ich właściwie do każdej kreacji. Jak więc wybrać kolczyki wiszące najlepiej pasujące do danej okazji? Na co powinniśmy zwracać przede wszystkim uwagę?

Kolczyki wiszące – weź pod uwagę ich długość oraz design

Wybierając wiszące kolczyki powinno się zwrócić uwagę zwłaszcza na ich długość oraz kształt – to właśnie te cechy w największej mierze rzutują na to, jak wizualnie będzie postrzegana twarz. Długie wiszące kolczyki (w sprzedaży kupimy wzory o długości nawet kilku centymetrów) wyciągają twarz, natomiast te krótsze powodują, iż zdaje się być ona bardziej krągła. Kształt kolczyków ma tu również duże znacznie. Wąskie powodują wysmuklenie owalu, natomiast te bardziej sferyczne – wręcz odwrotnie. W sklepach dostaniemy także kolczyki neutralne, które nie oddziałują zbytnio na odbiór kształtu naszej twarzy – tutaj z całą pewnością powinniśmy napomknąć na przykład o kolczykach przypominających łzy.

Nie łącz kolczyków wiszących z masywnymi wisiorami

Poszukując wiszących kolczyków dobrze dobranych do danego stroju warto mieć na uwadze, iż są one nader wyraźnym dodatkiem. W sąsiedztwie innych odznaczających się ozdób mogą więc wywołać odczucie przesady. Zatem powinnyśmy unikać zakładania ich do pokaźnych zegarków, bransoletek lub kolii. Wiszące kolczyki będą natomiast wyglądały wyśmienicie, gdy w kreacji będą najmocniejszym akcentem – oczywiście pod warunkiem, że prawidłowo dopasujemy je do butów, stylizacji włosów oraz ubrania.

Nasz adres:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]