Dlaczego warto wybrać kolczyki na biglach?

Dlaczego warto wybrać kolczyki na biglach?

Tutaj uzyskasz więcej szczegółów o kolczyki bigle

Biżuteria to nie tylko ozdobne kamienie i inne materiały. Ważne są wszak zarówno ich wzory, ale także walory funkcjonalne – kolczyki, których nie używa się wygodnie z pewnością rzadko będą wyjmowane z opakowania. Dlatego kupując kolczyki powinniśmy dowiedzieć się, który rodzaj zapięcia mają. Różnorodność zapięć jest rzecz jasna ogromna – wciągane, sztyfty oraz bigle. Który typ okaże się najlepszym rozwiązaniem? Dobrze na przykład postawić na kolczyki na biglach – są bowiem komfortowe oraz doskonale wyglądają.

Jak dobrać kolczyki na biglach?

Kolczyki na biglach rekomendowane są przede wszystkim dla pań o dość kanciastej twarzy – bywają wysokie, zatem dodają twarzy wyrazistości. Bardzo dobrze będą się też prezentowały na okrągłej twarzy – szczególnie, kiedy wybierzemy kolczyki z biglami z długim korpusem. Należy jednak nadmienić, iż klientki o nieco odmiennej buzi też mogą postawić na kolczyki na biglach – muszą jedynie dobrać odpowiedni model.

Kolczyki na biglach – minerały

Kolczyki na biglach produkowane są z rozmaitych minerałów – to zależy od kosztów ich wydobycia i fantazji twórcy. Największym zainteresowaniem cieszą się niewątpliwie kolczyki na biglach z topazami, kryształami oraz minerałami syntetycznymi – między innymi z cyrkoniami. Które z nich warto kupić? To rzecz naszych preferencji – niekiedy lepiej wypadną kolczyki z topazem, innym razem lepiej sprawdzi się kamień syntetyczny, zatem kupno kolczyków należy przeanalizować samemu.

Nasz adres:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]