Czemu srebrna biżuteria jest tak popularna?

Czemu srebrna biżuteria jest tak popularna?

Szukasz srebrnej biżuterii? Sprawdź www.bizutik.pl

Jest z nami od wieków i pomimo dostępności wielu nowych wzorów, w istocie mało ewoluowała. Biżuteria stale odgrywa identyczną rolę – jest pewnego rodzaju dekoracją człowieka, a także umożliwia oddanie swojego charakteru. Nic zatem zaskakującego, iż biżuterię równie chętnie noszą panie i panowie, maluchy oraz dorośli, ludzie z różnych grup społecznych. Bez względu na to, jakie projekty cenimy, prawie zawsze biżuteria jest produkowana z podobnych surowców – najczęściej ze srebra. Dlaczego więc srebrna biżuteria jest tak często kupowana? Jak dbać o srebrne przedmioty, żeby wytrzymały przynajmniej pięć dziesięcioleci?

Dlaczego powinieneś wybrać srebrną biżuterię?

Najważniejszym atutem srebrnej biżuterii okazuje się bez wątpienia to, iż jej stosowanie pozwala ustrzec się wielu schorzeń. Srebro jest antyseptyczne, więc zakładanie srebrnej biżuterii bywa rekomendowane klientom, którzy w ostatnim czasie przekłuły ciało. Nie wolno nie wspomnieć także o jego wyglądzie, który łączy się z dość niewielkimi kosztami zakupu.

Srebrna biżuteria – jak dbać?

Srebro posłuży sporo lat, jednak powinniśmy odpowiednio o nie zadbać. Co najważniejsze – nie zakładajmy srebrnej biżuterii, kiedy wykonujemy jakieś prace – nietrudno ją zarysować albo zmatowieć w kontakcie z detergentami. Srebrna biżuteria musi też być pielęgnowana w wodzie z alkoholem czy sokiem z cytryny. Należy trzymać ją w pudełku z delikatną wyściółką – unikniemy tak zarysowań.

Nasz adres:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]