Praktyczne tabliczki informacyjne

Praktyczne tabliczki informacyjne

Jeśli chcesz kupić tabliczki informacyjne, odwiedź tę stronę

Tabliczki informacyjne mają wyjątkowo ważną rolę w przestrzeni miejskiej oraz wewnątrz budynków. Na co dzień możemy nie zwracać na nie uwagi, ale sprawiają one, że przestrzeń jest uporządkowana, podnosi się również nasze bezpieczeństwo. Sprawdźmy więc gdzie można znaleźć tabliczki informacyjne oraz dlaczego są tak potrzebne.

Tabliczki informacyjne – nie tylko na zewnątrz

Najbardziej popularne tabliczki informacyjne to przede wszystkim te, które znakują obiekty biurowe – domy, obiekty użyteczności publicznej, banki, przychodnie. Sprawiają, że bezproblemowo odnajdziemy właściwe miejsce. Warto jednak pamiętać, że tabliczki informacyjne nie są umieszczone tylko na elewacjach nieruchomości, gdyż bardzo często możemy je także zauważyć wewnątrz. To ogromny zespół tabliczek, które zazwyczaj poprawiają bezpieczeństwo i sygnalizują o zagrożeniach. Takie tabliczki usprawniają odnalezienie właściwego pomieszczenia lub urzędnika w ogromnych biurowcach – w budynkach samorządów w hallu znajdują się tabliczki z nazwami referatów. Szukasz burmistrza czy wydziału paszportowego? Dzięki tabliczkom informacyjnym zrobisz to błyskawicznie. Podobnie ważne są tabliczki informacyjne zawierające nazwiska urzędników, które zlokalizowane są przy drzwiach. Nie zapominajmy, że istnieje możliwość zmiany nazwiska na drzwiach, kiedy zmieni się obsada kadrowa.

Tabliczki informacyjne – pokazują drzwi awaryjne

Nie możemy jednak zapominać o ochronie zdrowia i życia petentów – tabliczki informacyjne są wszakże nakazywane przez przepisy BHP. Znakują wyjścia bezpieczeństwa, wskazują tzw. palarnie, mówią o regułach reanimacji. Za brak tabliczek informacyjnych grozi mandat, funkcjonują też pracownicy od bezpieczeństwa i higieny pracy, którzy są wyznaczeni do ich rozmieszczania. Tabliczki informacyjne produkowane są z wytrzymałych surowców (takich jak aluminium), niektóre rodzaje są fluorescencyjne i można je błyskawicznie zamontować.

Nasz adres:
Lundi Sp. z o.o.
ul. Kazimierza Wielkiego 58
32-400 Myślenice

Tel.: +48 12 268 74 00
E-mail: [email protected]